18
05, 2018

Autor: Miłosz | Maj 18, 2018

Miło nam poinformować, że firma Azmar otrzymała wyróżnienie Gazeli Biznesu w 18-tej edycji prestiżowego rankingu organizowanego przez dziennik Puls Biznesu. Dziękujemy całemu naszemu zespołowi, klientom oraz partnerom biznesowym. Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. „To znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk – czytamy w komunikacie organizatora.

Źródło: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu

24
11, 2017

Autor: Miłosz | Listopad 24, 2017

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami sprzedaży [przejdź do strony ze szczegółami], obowiązującymi od 1 listopada 2017 roku. Przy wszystkich transakcjach sprzedaży lub dostawy towarów zawieranych przez Sprzedawcę – „AZMAR” M.Frys, M.Rajca Spółkę jawną w Zabrzu obowiązują OWUS. Zawierając jakąkolwiek transakcję sprzedaży lub dostawy towarów ze Sprzedawcą – „AZMAR” M.Frys, M.Rajca Spółkę jawną obowiązują OWUS. Kupujacy akceptuje tym samym OWUS.

26
01, 2016

Autor: Miłosz | Styczeń 26, 2016

Nareszcie już jest, nasza nowa odsłona w sieci, nowe logo, rozbudowana gałąź produktów, w szczególności Formatek Aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się! Nowa odsłona to nowa jakość, która pozwoli lepiej zaprezentować całą gamę naszych produktów.