Azmar sp. z o.o.to w pełni polska marka, która powstała w 2003r w Zabrzu. Początkowo firma funkcjonowała jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ AZMAR” Miłosz Frys, po czterech latach rozwijania działalności przeniosła się do Katowic oraz zyskała drugiego współwłaściciela, Mariusza Rajcę.

Wkrótce, w 2008 r. przekształciliśmy się z firmy typowo handlowej na handlowo- usługową,dzięki decyzji o zakupie maszyny do rozkroju płyt aluminiowych.

Specjalizacja w usługowym cięciu płyt oraz bloków aluminiowych na dowolny prostokątny wymiar miała niebagatelny wpływ na naszych klientów – odtąd zyskali możliwość kupienia takiej ilości materiału jaka faktycznie była im potrzebna do produkcji, bez zbędnego i kosztownego odpadu.

Produkcja i sprzedaż formatek aluminiowych to gałąź naszej działalności, która do dziś pozostaje dominująca i jest stale udoskonalana lecz oferujemy również półprodukty hutnicze z aluminium, brązu, mosiądzu w postaci blach, płyt, wałków, prętów, profili.

Kolejne lata ciężkiej pracy pozwoliły nam dogłębnie poznać rodzimy i zagraniczny rynek wyrobów hutniczych, nawiązać współpracę z czołowymi światowymi hutami, świetnie poznać potrzeby naszych obecnych oraz potencjalnych klientów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu towary i usługi najwyższej jakości w preferencyjnych cenach ,współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi producentami, sprzedajemy wyłącznie certyfikowany materiał.

Naszym naczelnym celem jest nie tylko rozwój i doskonalenie firmy oraz poszerzanie oferowanego asortymentu ale także utrzymanie zaufania i zadowolenia naszych klientów. Zarówno obecnych jak i tych, których jeszcze nie poznaliśmy.

CO ZAPEWNIAMY?

  • materiał najlepszej jakości, potwierdzonej przez atesty producentów,

  • na życzenie klienta oferujemy usługi w zakresie cięcia materiału oraz foliowania blach,

  • naszym stałym klientom zapewniamy transport zamówionego towaru oraz odroczenie terminów płatności,

  • ponadto zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia.